Wyszukiwarka alternatywna (przeszukuj zasoby wszystkich bibliotek)
Wczytywanie

Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Jolanta Kosińska” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Fotografie z albumu rodzinnego Jolanty Kosińskiej”

 

Krynica, po 1945 r. Widok na budynek "Primavera" .

Kolekcja (zbiór/zespół): Jolanta Kosińska, Słowa kluczowe: ul. Lipowa, Państwowa Straż Pożarna, Primavera, Krynica-Zdrój, Krynica


Krynica, po 1945 r. Widok na nieistniejący już budynek "Primavera" przy ul. Lipowej (obecnie Piłsudskiego), który od 1942 r. do lat 90. XX w. był siedzibą Państwowej Straży Pożarnej.


Nazwa dokumentu: Krynica, po 1945 r. Widok na budynek "Primavera" .
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Jolanta Kosińska
Teczka (jednostki archiwalna): Fotografie z albumu rodzinnego Jolanty Kosińskiej
Numer ID: CATL 45 J / 5.1.3
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: brak informacji o dacie wytworzenia
Miejsce wytworzenia: Krynica-Zdrój
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Jolanta Kosińska
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: ul. Lipowa, Państwowa Straż Pożarna, Primavera, Krynica-Zdrój, Krynica
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Fotografie z albumu rodzinnego Jolanty Kosińskiej"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


  • image
  • image
  • image
  • image
  • image
Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.