Strona główna » Działy » Fotografia » Kolekcje (zbiory/zespoły) » Kolekcja (zbiór/zespół)bdquo;Władysław Maternicki” » Teczki (jednostki archiwalne) » Teczka (jednostka archiwalna)„Dokumenty i fotografie z albumu rodzinnego Władysława Maternickiego”

 

Krynica. Okres II wojny światowej - lata 40. Rodzina Maternickich podczas sianokosów.

Kolekcja (zbiór/zespół): Władysław Maternicki, Słowa kluczowe: Krynica, Władysław Maternicki, II Wojna Światowa, willa Dwór, ulica Pułaskiego, sianokosy


Członkowie rodziny Maternickich oraz Henryk Jeżak i Wilhelm Bielecki podczas zbioru siana na łące naprzeciwko willi "Dwór" przy ul. Pułaskiego.


Nazwa dokumentu: Krynica. Okres II wojny światowej - lata 40. Rodzina Maternickich podczas sianokosów.
Dział: Fotografia
Kolekcja (zbiór/zespół): Władysław Maternicki
Teczka (jednostki archiwalna): Dokumenty i fotografie z albumu rodzinnego Władysława Maternickiego
Numer ID: CATL 45 J / 3.1.1
Sygnatura: brak
Autor: brak autora
Data wytworzenia: lata 40. Data wytworzenia: 1942 --- 1943
Miejsce wytworzenia: Krynica-Zdrój
Typ dokumentu: fotografia
Prawa do dysponowania publikacją: Władysław Maternicki
Licencja: Wszystkie prawa zastrzeżone
Słowa kluczowe: Krynica, Władysław Maternicki, II Wojna Światowa, willa Dwór, ulica Pułaskiego, sianokosy
Dostępność: Wersja cyfrowa dostępna na miejscuZobacz inne publikacje z teczki (jednostki archiwalnej): "Dokumenty i fotografie z albumu rodzinnego Władysława Maternickiego"
Poniższe publikacje ułożone są w kolejności ich dodania do teczki (najnowsze po lewej stronie). Po każdym kliknięciu na inne archiwalia/publikacje porządek w obrębie teczki (jednostki archiwalnej) pozostaje taki sam.


Nazwa kolejnej publikacji po najechaniu na miniaturkę!

Skomentuj
Jeśli posiadasz informacje pozwalające na uzupełnienie opisu tego materiału, skontaktuj się z nami wykorzystując poniższy formularz:


Imię i nazwisko:

Opis:
Adres email:
Polsko-Amerykańska Fundacja Wolności jest partnerem Fundacji Billa i Melindy Gates w przedsięwzięciu, które ma ułatwić polskim bibliotekom publicznym dostęp do komputerów, Internetu i szkoleń. Program Rozwoju Bibliotek w Polsce jest realizowany przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.